Wizyta przedstawicieli OIG w gminie Grodków

W piątek, 22 maja, przedstawiciele Opolskiej Izby Gospodarczej – Paweł Zając, członek zarządu OIG, oraz Czesław Drozd, dyrektor ds. rozwoju – gościli w gminie Grodków, odwiedzając firmy członkowskie oraz lokalnych przedsiębiorców.

Jednym z odwiedzonych miejsc była firma Agro-Bazar z Grodkowa – rodzinne przedsiębiorstwo działające od 1997 roku, specjalizujące się w sprzedaży oraz serwisie sprzętu ogrodniczego, komunalnego i leśnego. Firma od lat konsekwentnie rozwija swoją działalność i wzmacnia lokalną przedsiębiorczość.

Kolejnym punktem wizyty był Ośrodek Leśna Przystań, gdzie gospodarze zaprezentowali obiekt oraz jego możliwości organizacyjne. To właśnie tam już w najbliższy piątek odbędzie się wydarzenie integracyjne dla członków Opolskiej Izby Gospodarczej – „Powitanie Lata”. Spotkanie będzie okazją do integracji środowiska biznesowego oraz wymiany doświadczeń.

Dziękujemy za gościnę i owocne spotkania.

Ułatwienia dostępu

Facebook
Twitter
LinkedIn
Instagram