PODSUMOWANIE VIII OPOLSKIEGO WIECZORU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 20.05.2026 r.
PODSUMOWANIE VIII OPOLSKIEGO WIECZORU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
Opolska Izba Gospodarcza oraz Corotop Gwardia Opole dziękują wszystkim uczestnikom za obecność podczas VIII Opolskiego Wieczoru Przedsiębiorczości w Stegu Arena w Opolu. Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy wspólnie stworzyć wydarzenie pełne inspirujących rozmów, wymiany doświadczeń i wartościowego networkingu.
Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem:
„AI w Biznesie – Nowy standard przedsiębiorczości”
Spotkanie zgromadziło przedsiębiorców, przedstawicieli biznesu, oświaty, administracji oraz ekspertów nowych technologii, tworząc przestrzeń do wymiany doświadczeń, wiedzy i kontaktów biznesowych.
Podczas wydarzenia uczestnicy mieli okazję wysłuchać wystąpień ekspertów i praktyków biznesu, którzy przedstawili realne zastosowania sztucznej inteligencji, automatyzacji oraz nowoczesnych technologii w organizacjach i przedsiębiorstwach.
W formule „starcia w ringu” jury wskazało zwycięzcę – zwycięzcę Macieja Maja, którego wystąpienie zostało najwyżej ocenione pod względem merytorycznym i sposobu prezentacji.
Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielili się:
🔹 Rafał Borecki – Prezes ITDesk.
🔹 Elżbieta Popardowska – Ekspertka AI
🔹 Rafał Staszczyszyn – NETKONCEPT.
🔹 Maciej Maj – Founder Openfield
🔹 Wiesław Błysz & Paweł Cichoński – Bright Coders’ Factory
🔹 Natalia Kluska – Trenerka biznesu, ILLUSTRO
Po części oficjalnej odbył się networking, który tradycyjnie stał się okazją do nawiązywania nowych relacji biznesowych i rozmów o przyszłości przedsiębiorczości w regionie.
Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich partnerów oraz patronów medialnych za wsparcie i zaangażowanie w realizację wydarzenia.
Partnerzy wydarzenia:
Bank Spółdzielczy w Leśnicy
M&P Alkohole Wina Cygara – Opole
Art Studio Event
Pracownia Smaków
Patroni medialni:
TVP3 Opole
Nowa Trybuna Opolska
Opolska
Tygodnik Ziemi Opolskiej
Tygodnik Krapkowicki
Radio Opole
DOXA FM
Dziękujemy za obecność i aktywny udział w wydarzeniu, które po raz kolejny połączyło środowisko przedsiębiorców Opolszczyzny.

