Zaproszenie na warsztaty z cyklu „poradnik opolskiego przedsiębiorcy” – 25.10.2018r.

Opolska Izba Gospodarcza wspólnie z Kancelarią Meissner & Partnerzy Radcowie Prawni sp.p- Członkiem Opolskiej Izby Gospodarczej, Krajową Izbą Gospodarczą, Opolskim Centrum Rozwoju Gospodarki i Opolskim Regionalnym Funduszem Rozwoju pragną serdecznie zaprosić przedsiębiorców na warsztaty z cyklu „poradnik opolskiego przedsiębiorcy ” pn.

„PRAWNE ASPEKTY E-MARKETINGU. JAK DZIAŁAĆ, ŻEBY NIE NARUSZYĆ PRZEPISÓW O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH I PRZEPISÓW ANTYSPAMOWYCH?”

programie m.in.
> Omówienie obowiązujących regulacji prawnych dot. e-marketingu i telemarketingu
>  E-marketing w relacjach B2C i B2B
>  Pozyskiwanie zgody adresatów działań marketingowych w zgodzie z RODO i z przepisami antyspamowymi
>  Praktyczne ujęcie działań marketingowych w odniesieniu do przepisów RODO
>  Planowane zmiany w przepisach krajowych i unijnych w zakresie e-marketingu. Szkolenie poprowadzi partner Kancelarii – Krzysztof Stęc, radca prawny i inspektor ochrony danych.
> przedstawienie narzędzi, usług i informacji biznes.gov.pl kierowanych do przedsiębiorców, które mogą ułatwić im prowadzenie działalności gospodarczej
> Portal biznes.gov.pl wsparciem dla przedsiębiorcy:
> Portal biznes.gov.pl – przegląd praktycznych informacji z zakresu działalności gospodarczej (ułatwienia dla przedsiębiorców, Fundusze Europejskie 2014-2020). Szkolenie poprowadzi ekspert prawny, p. Przemysław Ruchlicki z Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie
> wsparcie rozwoju opolskich przedsiębiorców w OCRG
> dotacje dla firm w ramach RPO WO na lata 2014-2020. Informacji udzieli przedstawiciel OCRG
> tanie i wygodne pożyczki dla opolskich przedsiębiorstw MŚP – obrotowe i inwestycyjne
> pełna informacje na temat poręczeń kredytowych i pożyczek dla opolskich przedsiębiorców. Informacji udzieli przedstawiciel Opolskiego Regionalnego Funduszu Rozwoju.

 

Szkolenie odbędzie się dnia 25 października 2018 r. (czwartek) w godz. 12.30 – 16:00, w sali szkoleniowej Opolskiej Izby Gospodarczej ul. Krakowska 39, 45-075 Opole.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie karty zgłoszenia uczestnictwa w terminie do dnia 23 października 2018 r. na adres: oig@oig.opole.pl lub g.koryzma@oig.opole.pl

Udział w szkoleniu jest BEZPŁATNY dla wszystkich osób zainteresowanych tematem.

Serdecznie zapraszamy.

Pliki do pobrania:

Zaproszenie na warsztaty

Formularz zgłoszeniowy