Zaproszenie na Uroczystą Galę Laurów Umiejętności i Kompetencji 12.01.2018r.

 

Szanowni Państwo,  

Proszę przyjąć serdeczne zaproszenie do udziału w uroczystości wręczenia prestiżowych wyróżnień jakimi są Laury Umiejętności i Kompetencji.

Od prawie ćwierć wieku Kapituła Laurów Umiejętności i Kompetencji przyznaje każdego roku śląsko-opolskie  wawrzyny- Laury Umiejętności i Kompetencji.  Celem tego przedsięwzięcia jest promocja niezwykłych ludzi i ich sukcesów, którzy poprzez swoją działalność wspierają procesy zmian w naszym regionie i kraju oraz przyczyniają się do tworzenia pozytywnego wizerunki Polski w świecie. Osoby te są niekwestionowanymi autorytetami w swoich dziedzinach.

Po raz pierwszy w Opolu będzie wręczane  Najwyższe  wyróżnienie  – Diamentowy  Laur  Umiejętności i Kompetencji,  którym zostanie   uhonorowany polski rzemieślnik i przedsiębiorca, znany z działalności charytatywnej, samorządowiec, wydawca i felietonista tygodnika „Strzelec Opolski”. Członek Trybunału Stanu, radny IV kadencji Rady Miejskiej w Strzelcach Opolskich – KAROL CEBULA.

Laureatem Kryształowego Lauru z Diamentem został KS. PRAŁAT ZYGMUNT LUBIENIECKI,– Sędzia Sądu Biskupiego w Opolu, proboszcz  Parafii św. Józefa w Opolu, Przewodniczący Kapłańskiej Kapituły  odnowy Katedry Opolskiej.

Lista pozostałych Laureatów jest bogata i ilustruje dokonania ważne i wielkie w skali regionu, kraju, a często Europy.

                                                           

Uroczysta gala wieńcząca XXVII  edycję Laurów odbędzie się 12 stycznia 2018 r.  o godz. 18.00 w Hali widowiskowo-sportowej „OKRĄGLAK” w Opolu.  Uroczystość uświetni koncert  w wykonaniu  Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny.

W tym roku dla każdej firmy członkowskiej przewidzieliśmy dwa jednoosobowe bezpłatne zaproszenia (warunkiem jest przesłanie formularza zgłoszenia). Dodatkowe zaproszenia dla pracowników będzie można zakupić w kwocie 30,00 złotych brutto od jednej osoby.

Pobranie zaproszeń nieodpłatnych, a następnie ich niewykorzystanie naraża nas organizatorów na niewykorzystanie miejsc na widowi kosztem nie przydzielenia ich osobom, które o te miejsca zabiegają. Proszę zatem o roztropne zapotrzebowanie tych zaproszeń,
a w przypadku nieprzewidzianych wydarzeń o odstąpienie ich swoim bliskim.

Będziemy wdzięczni za potwierdzenie przyjęcia zaproszenia poprzez wypełnienie i zwrotne odesłanie załączonego formularza zgłoszeniowego lub mailem na adres:  oig@oig.opole.pl  w  terminie do dnia 30 listopada  br.

 

Będzie nam niezwykle miło móc spotkać się z Państwem tego wieczoru.

                                                                                 

 Pliki do pobrania:

Zaproszenie    

  Formularz zgłoszeniowy