Zaproszenie na szkolenie „Urlopy i inne nieobecności pracownika, korzyści dla pracodawców z zatrudnienia osób niepełnosprawnych”

 

Szanowni Państwo,

Opolska Izba Gospodarcza zaprasza na szkolenie pn.

„Urlopy i inne nieobecności pracownika,  korzyści dla pracodawców z zatrudnienia osób niepełnosprawnych”

które odbędzie  się w dniu  28 czerwca  2017r,  – środa  – o godzinie 9.00 do 15.00  w Opolskiej Izbie Gospodarczej przy ulicy Krakowskiej 39   w Opolu, w  sali  narad II piętro.

Szkolenie kierowane jest :

  • do pracodawców
  • osób zajmujących   się  sprawami pracowniczym
  • osób pragnących  doskonalić się w tym zakresie.

Podczas spotkania zapoznacie się m.in. z  :

  • Urlopami i innymi  nieobecnościami  pracownika
  • Zasadami  udzielania urlopów bezpłatnych
  • Rodzaje zwolnień od pracy
  • Korzyściami  dla pracodawców z zatrudnienia osób niepełnosprawnych
  • Czasem pracy osób niepełnosprawnych.

Szkolenie przeprowadzone jest w oparciu o prezentację multimedialną połączony z praktycznymi ćwiczeniami.

CENA

  • Dla członków Opolskiej Izby Gospodarczej – 100 PLN + VAT
  • Dla pozostałych uczestników – 150 PLN + VAT

Cena obejmuje udział w szkoleniu, materiały szkoleniowe, certyfikat ukończenia szkolenia wydany przez Opolską Izbę Gospodarczą w Opolu.

Szkolenie prowadzić będzie:

 Joanna Kupczak mgr prawa, absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego Wydziału Prawa. Ukończyła również  Studia Podyplomowe w zakresie zarządzania bezpieczeństwem i zdrowiem człowieka w środowisku pracy. Ukończyła  kursy : kwalifikacyjny pedagogiczny w zakresie prawa w  Międzywydziałowym Centrum Kształcenia i Doskonalenia Pedagogicznego Uniwersytetu Opolskiego. Kursy w zakresie uzyskania przygotowania pedagogiczne do prowadzenia szkoleń w dziedzinie  BHP, prawa pracy, cyklicznie kursy w zakresie rekrutacji i naboru pracowników do służby cywilnej opisu i wartościowania stanowisk pracy, ochrony danych osobowych

Ilona Bajor – właścicielka firmy ISM Consulting zajmującej się sprawami kadrowo-płacowymi oraz dofinansowaniem do wynagrodzeń osób niepełnosprawnych. Wieloletni konsultant Ogólnopolskiej Bazy Pracodawców Osób Niepełnosprawnych.

Przez wiele lat pracowała w zakładzie pracy chronionej, gdzie zajmowała się sprawami związanymi z osobami niepełnosprawnymi i PFRON. Od dwóch lat doradza i pomaga firmom w zakresie zatrudnienia osób niepełnosprawnych, uzyskania dofinansowania z PFRON, przeprowadza szkolenia i audyty. Priorytetem dla niej jest zachęcanie pracodawców do zatrudniania osób niepełnosprawnych, które mają przełożenie na zmniejszenie kosztów wynagrodzeń firmy.

 

Uwaga!!!  Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 26 czerwca   2017r.

 

Informacji  udziela:

Grazyna Koryzma

specjalista ds. relacji z otoczeniem   g.koryzma@oig.opole.pl

 

 

 

Pliki do pobrania:

Program szkolenia

Zgłoszenie uczestnictwa