Zaproszenie na spotkanie z cyklu „O podatkach przy kawie” 07.12.2017r.

 

Szanowni Państwo,

zapraszamy na ostatnie spotkanie podatkowe w bieżącym roku w Opolskiej Izbie Gospodarczej pt.” Samochody osobowe a podatki – problemy praktyczne”, które robimy wspólnie z  firmą  Impel Business Solutions  z Wrocławia.  Spotkanie odbędzie się 07 grudnia br. o godz. 10.00 w siedzibie Opolskiej Izby Gospodarczej w Opolu. ul. Krakowska 39.

Samochód służbowy jest narzędziem pracy, ale także benefitem pracowniczym. Może być przy tym własnością przedsiębiorstwa lub stanowić przedmiot najmu bądź leasingu. I tu zaczynają się dylematy podatkowe: czy wszystkie koszty użytkowania samochodów osobowych stanowią koszty uzyskania przychodów? Jak rozdzielić służbowe i prywatne użytkowanie samochodu? Jak opodatkować pracownika z tytułu używania samochodu? W jakich sytuacjach przysługuje pełne odliczenie podatku VAT, a w jakich to prawo jest ograniczone? – o tych i wielu innych zagadnieniach związanych z użytkowaniem samochodów osobowych w przedsiębiorstwach opowiedzą doradcy podatkowi Impel Business Solutions.

O podatkach przy kawie” to cykl merytorycznych spotkań i dyskusji przygotowanych z myślą  o przedsiębiorcach.  Prelegenci przedstawiają obowiązujące prawodawstwo, najnowsze praktyki rynkowe i ciekawe case study, a uczestnicy zyskują niezbędną porcję wiedzy podatkowej.
Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkie osoby odpowiedzialne za prawidłowe funkcjonowanie rozliczeń podatkowych w przedsiębiorstwie.

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny pod warunkiem wcześniejszej rejestracji przez formularz.

Ilość miejsc ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Serdecznie zapraszamy!