Zaproszenie na kolejne spotkanie cyklu „O podatkach przy kawie”

 

Szanowni Państwo,

miło nam zaprosić Państwa na kolejne spotkanie cyklu „O podatkach przy kawie” w Opolskiej Izbie Gospodarczej.  Najbliższa prelekcja pt. „Zmiany w podatku CIT w 2018 r.” odbędzie się 8 listopada o   godz. 10.00.

Doradcy podatkowi Impel Business Solutions przedstawią planowane zmiany w przepisach podatkowych, gdyż w nadchodzącym roku podatników czekają fundamentalne zmiany. Zapowiadana reforma budzi wiele wątpliwości, bo już dziś wiadomo, że dotknie niemal każdego podatnika, a wielu może odczuć ją szczególnie boleśnie. Co się zmieni? Jakie będą praktyczne konsekwencje zmian i czy można się do nich przygotować? Na te i inne pytania odpowiedzą nasi eksperci podczas najbliższego szkolenia.

O podatkach przy kawie” to cykl merytorycznych spotkań i dyskusji przygotowanych z myślą o przedsiębiorcach.  Prelegenci przedstawiają obowiązujące prawodawstwo, najnowsze praktyki rynkowe i ciekawe case study, a uczestnicy zyskują niezbędną porcję wiedzy podatkowej.
Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkie osoby odpowiedzialne za prawidłowe funkcjonowanie rozliczeń podatkowych w przedsiębiorstwie.

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny pod warunkiem wcześniejszej rejestracji przez formularz.

Ilość miejsc ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy!