Zaproszenie na 47 Targi Budownictwa „Mój DOM”

Już w najbliższy piątek (06.04) w Centrum Wystawienniczo Kongresowym w Opolu rozpoczną się 47 Targi Budownictwa „Mój DOM”. Targi trwać będą do niedzieli (08.04)

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia Targów Budownictwa, które będą miały miejsce w  Centrum Wystawienniczo Kongresowym  w Opolu w dniach 06.04-08.04. Podczas Targów swoje oferty zaprezentują producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych, wykończeniowych i instalacyjnych, mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz, pracownie projektowe, pracownie architektury krajobrazu, deweloperzy, pośrednicy w obrocie nieruchomościami oraz instytucje finansowe.

Jak zawsze na Opolskich targach będzie dużo informacji o energooszczędności i energooszczędnym budowaniu. Modne ostatnio hasło „SMOG” najprawdopodobniej wywołane zbliżającymi się wyborami samorządowymi, od zawsze było najważniejszym tematem Targów. SMOG można zwalczać jedynie poprzez energooszczędność w budownictwie. Czyli to co zawsze na Targach: ocieplenia, nowe technologie w ogrzewnictwie tradycyjnym, energia słoneczna. Energooszczędność to dziś nie tylko modne słowo, ale autentyczna potrzeba zabezpieczenia się przed jeszcze gorszymi niż obecne czasami.

 

W imieniu organizatorów serdecznie państwa zachęcamy do wzięcia udziału w tegorocznych Targach.