Zaproszenie do uczestnictwa w spotkaniu z cyklu „O podatkach przy kawie” pt. Podatek u źródła po zmianach 2017r., czyli o należnościach za usługi zagraniczne.

 

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa w spotkaniu z cyklu „O podatkach przy kawie”   pt. Podatek u źródła  po zmianach 2017r., czyli o należnościach za usługi zagraniczne, dnia 28 września, godz. 10.00-13.00 do  siedziby  Opolskiej Izby Gospodarczej, ul. Krakowska 39 II piętro sala szkoleniowa.

Wypłata dywidend, odsetek, należności licencyjnych, ale i wynagrodzenia za niektóre usługi może powodować powstanie po stronie podatnika obowiązku potrącenia podatku u źródła. Z początkiem br. weszły w życie nowe regulacje, które miały na celu ostateczne rozstrzygnięcie kwestii, które dotąd były przedmiotem sporu podatników z organami podatkowymi. Jakie są skutki wprowadzenia nowych przepisów i jak je w praktyce stosować?   – to tylko niektóre z najbardziej palących kwestii, o których opowiedzą doradcy podatkowi Impel Business Solutions.

O podatkach przy kawie” to cykl merytorycznych spotkań i dyskusji przygotowanych z myślą  o przedsiębiorcach, by dostarczyć im niezbędnej w codziennym funkcjonowaniu porcji wiedzy podatkowej. Prelegentami podczas spotkań są doradcy podatkowi Impel Business Solutions, którzy przedstawiają obowiązujące prawodawstwo, najnowsze praktyki rynkowe i ciekawe case study.

Do udziału w spotkaniach zapraszamy wszystkie osoby odpowiedzialne za prawidłowe funkcjonowanie rozliczeń podatkowych w przedsiębiorstwie. Pierwszeństwo zgłoszeń mają firmy stowarzyszone w Opolskiej Izbie Gospodarczej.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny pod warunkiem wcześniejszej rejestracji przez formularz.

Serdecznie zapraszamy!