Współtworzenie miesięcznika Forum Opolskiego Biznesu

 

Szanowni Państwo,

Gorąco zachęcamy do współtworzenia naszego miesięcznika Forum Opolskiego Biznesu.

Zależy nam bardzo na formie drukowanej, by to się jednak  stało, niezbędna będzie Państwa pomoc. Koszt druku, składu i dystrybucji pisma to 7,50 PLN  za egzemplarz. Są to faktyczne koszty  realizacji.

Dlatego chcielibyśmy zaoferować naszym członkom prenumeratę pisma, co dałoby nam możliwość druku. Tym samym zaprosilibyśmy Państwa do  współtworzenia  z redakcją pisma, poprzez sugestie doboru materiału, a raz do roku w ramach pakietu prenumeraty będziecie mogli zamieścić materiał promocyjny swojego przedsiębiorstwa. Poniżej znajduje się Formularz zamówienia na prenumeratę FOB-u.

Forum Opolskiego Biznesu wydawane jest przez Opolską Izbę Gospodarczą od  piętnastu lat, zawsze trafia ono do najważniejszych instytucji samorządowych oraz  bezpośrednio do  członków i sympatyków OIG.

Mamy świadomość, że forma elektroniczna FOB  nie zawsze jest przez Państwa otwierana w swojej skrzynce e mail. Dlatego chcielibyśmy wrócić do formy drukowanej, co przełoży się zapewne na lepszy odbiór naszego pisma. Należy pamiętać, że FOB dzięki swojemu zasięgowi jest również doskonałym narzędziem marketingowym  i PR.

 

Pliki do pobrania:

Formularz zamówienia