Zaproszenie na spotkanie z cyklu „O podatkach przy kawie – Zmiany w podatkach i HR 2019” 13.12.2018

 

Szanowni Państwo,

zapraszamy na ostatnie w tym roku szkolenie w rozszerzonej formule. Nasi eksperci podatkowi  i kadrowo-płacowi przygotowali spotkanie pt. „Zmiany w podatkach i HR 2019”.

Nowy rok tradycyjnie rozpocznie się szeregiem zmian dla przedsiębiorców. Zaczną obowiązywać m.in. nowe zasady rozliczania wydatków związanych z używaniem samochodów służbowych  i pojawią się dodatkowe obowiązki w obszarze podatku u źródła.

W obszarze HR ustawodawca zrewolucjonizował dokumentację pracowniczą wprowadzając  e-dokumenty i zmieniając zasady przechowywania akt osobowych. O wszystkich tych nowościach opowiedzą eksperci – doradcy podatkowi i specjaliści kadrowo-płacowi.

 

Serdecznie zapraszamy 13 grudnia do siedziby Opolskiej Izby Gospodarczej w Opolu.

 

„O podatkach i HR przy kawie” to merytoryczne spotkania dla przedsiębiorców, którzy zyskują okazję do bezpośrednich konsultacji ze specjalistami oraz dyskusji z przedstawicielami innych firm. Prelegenci przedstawiają obowiązujące prawodawstwo, najnowsze praktyki rynkowe i ciekawe case study, a uczestnicy zyskują niezbędną porcję wiedzy pomocną w sprawnym zarządzaniu firmą.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkie osoby odpowiedzialne za prawidłowe funkcjonowanie rozliczeń podatkowych i kadrowych w przedsiębiorstwie.

 

Zapraszamy Państwa do siedziby Opolskiej Izby Gospodarczej przy ul. Krakowskiej 39.
Spotkanie jest przewidziane w godz. 10.00-13.00.

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny pod warunkiem wcześniejszej rejestracji przez formularz.

Ilość miejsc ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Serdecznie zapraszamy!