Spotkanie w salonie BMW Sikora

Od maja  bieżącego roku członkiem Opolskiej Izby Gospodarczej jest „Dealer BMW Sikora” mający swój salon i serwis samochodowy  w Opolu przy ulicy Wrocławskiej 143.

 W ramach podjętej współpracy z Opolską  Izbą Gospodarczą, salon BMW Sikora  zaprosił przedstawicieli firm zrzeszonych w OIG  na prezentację swojej oferty.

Spotkanie o charakterze networkingowym odbyło się w salonie BMW Sikora w Opolu 30 maja bieżącego roku. Opolską Izbę Gospodarczą reprezentował prezes Henryk Galwas, który w swoim wystąpieniu podkreślił rangę i prestiż firmy BMW, wyrażając ogromne zadowolenie z przystąpienia tej znanej  i cenionej marki do OIG. Ze strony salonu BMW Sikora spotkanie prowadził  specjalista ds. marketingu BMW Sikora – Kamil Młynarczyk, którym.in.  przedstawił strukturę funkcjonowania firmy i salonu w Opolu.

Uczestnicy spotkania wysłuchali również krótkiego wykładu dotyczącego nowej ustawy dot. Ochrony Danych Osobowych RODO, który poprowadził ekspert  Wojciech Huczyński.

 Specjalnie dla gości była możliwość jazdy próbnej wybranymi modelami BMW( największą popularnością cieszyło się auto elektryczne). Na koniec spotkania uczestnicy otrzymali od firmy BMW Sikora darmowe vouchery na weekendowe wypożyczenie auta z salonu.