„Powitanie Lata” z Opolską Izbą Gospodarczą 2018

 

Tradycyjnie jak co roku  Opolska Izba Gospodarcza zorganizowała dla swoich członków i sympatyków imprezę pn. „Powitanie Lata”. W tym roku miała ona miejsce w popularnym  „Zajeździe u Dziadka” w Opolu, 29 czerwca br.

Impreza co  jest już  tradycją w Opolskiej Izbie, miała charakter pikniku przy grillu. W tegorocznym wydarzeniu wzięło udział około 70 osób. Wśród zaproszonych gości obecny był m.in.  Marszałek Województwa Opolskiego Andrzej Buła, członek Zarządu Województwa Opolskiego  Szymon Ogłaza, prezydent Kędzierzyna Koźla Sabina Nowosielska oraz dyrektor PUP w Brzegu Zbigniew Kłaczek.

Pogoda podczas imprezy w pełni dopisała. Jak na grilla przystało nie zabrakło mięsiwa z dziczyzną na czele. Prezes Opolskiej Izby Gospodarczej Henryk Galwas dziękując wszystkim za przybycie podkreślił jak ważne są tego typu spotkania  gdzie w luźnej atmosferze można porozmawiać, nawiązać nowe kontakty. W swoim wystąpieniu podziękował również wszystkim sponsorom imprezy, którzy pomogli  w organizacji  :  ( Joachim Matejka – właściciel Zakładów Przetwórstwa Mięsnego w Opolu, Waldemar Lisowski – właściciel Zajazdu „U Dziadka”, Wilhelm Beker – prezes Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Oleśnie, Wołodymyr  Pastuszenko – prezes Agencji Pracy  „FOTON”)

Uczestnicy pikniku mieli doskonałą okazję do wymiany kontaktów oraz rozmów, czemu służyła  piknikowa  atmosfera imprezy. Miejsce jakim jest Zajazd „U Dziadka” w pełni  spełnił swoją rolę, organizacja oraz obsługa ze strony zajazdu była na bardzo wysokim poziomie. Co potwierdziła ocena gości imprezy, którym miejsce bardzo przypadło do gustu.

 Na kolejną imprezę z cyklu „Przywitanie Lata” zapraszamy za rok.