baner5

Opolska Nagroda Jakości

 

Zarząd Opolskiej Izby Gospodarczej zaprasza do uczestnictwa w XVII edycji konkursu Opolskiej Nagrody Jakości, która  jest uznaniem dla tych, którzy w swoim codziennym działaniu stosują  metody pracy i systemy zarządzania jakością.

Tegoroczna gala ma wyjątkowy wymiar, ponieważ połączona jest z zacnym jubileuszem  XXX- lecia istnienia Izby.

       Szeroko pojęta jakość jest jednym z głównych warunków osiągania sukcesów gospodarczych regionu opolskiego. Udział w konkursie Opolskiej Nagrody Jakości daje znakomitą okazję do sprawdzenia potencjału naszej gospodarki i stworzenia możliwości przeprowadzenia głębokiej samooceny zweryfikowaną oceną ekspercką zawartą w raporcie końcowym jako zwrotnym. Opolska Nagroda Jakości dokumentuje to, co w wielu przedsiębiorstwach i instytucjach jest codziennością; wysoką jakość organizacji pracy i stosowanej produkcji a w konsekwencji najlepszego wyrobu lub usługi.

       Jakość wiąże się także ze społeczną odpowiedzialnością biznesu, która przejawia się miedzy innymi we współpracy z innymi nieprodukcyjnymi sferami życia społecznego naszej zbiorowości, a przede wszystkim kultury, sportu, zdrowia i różnego rodzaju działalności pomocowej. Jest to jeden z ważnych czynników do prowadzenia nowoczesnej firmy. Dziś nie można być anonimowym, nie można rozdzielać wielu aspektów na takie, które nam odpowiadają i takie, które są nam nieporęczne. Należy tak działać aby pogodzić to z czego żyjemy, to jest produkcji lub usług, jak i odpowiedzialności społecznej, którą trzeba rozwijać i pokazywać jako przykład innym.

       W tym roku uroczysta gala rozdania nagród odbędzie się w II połowie września, w Opolskiej Filharmonii im. J. Elsnera a  zgłoszenia będą przyjmowane do 10 kwietnia 2020r.

Osoba do kontaktu:

Grażyna Tlałka – specjalista ds. administracji  OIG Tel. 77 441 76 68/9 wew.16  e-mail: grazyna.tlalka@oig.opole.pl

 

 

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych przez Administratora oraz praw osób, których dane są przetwarzane,  została zamieszczona na stronie www.oig.opole.pl w zakładce o Izbie-ochrona danych osobowych.