Bezpłatne szkolenie „By pracowało się nam lepiej” 07.03.2019r.

 

                                               

 

Szanowni Państwo,

Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) – jako instytucja wspierająca rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MSP) oraz Opolska Izba Gospodarcza (OIG) mają przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. „By pracowało się nam lepiej”.

            Celem szkolenia jest przede wszystkim podniesienie świadomości każdego z nas, a w szczególności pracownika w zakresie motywacji, autocoachingu, kreatywności oraz psychologii
w biznesie.

            Szkolenie skierowane jest do osób, które zauważyły potrzebę rozwoju osobistego w zakresie tzw. kompetencji miękkich. Odbiorcą może być każdy, dla kogo sukces i satysfakcja z pracy  oraz zaangażowanie w to co się robi jest równie ważne, a może nawet ważniejsze niż zarobek  w postaci pieniężnej.

            Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się jaka jest różnica między motywacją zewnętrzną  a wewnętrzną, doświadczą ćwiczeń i technik motywacyjnych oraz poznają główne błędy  w motywowaniu.  Uczestnicy poznają i przećwiczą prosty model coachingowy pozwalający  na szukanie rozwiązań w zarządzaniu kapitałem intelektualnym (tzw. autocoaching). Pokazane zostaną również ćwiczenia pozwalające na weryfikacje swoich wartości (zarówno tych prywatnych, jak i zawodowych), przekonań oraz nawyków stosowanych w codziennej pracy. Szkolenie zakończy się ćwiczeniami  wzbogacającymi kreatywność.

Szkolenie poprowadzi pani dr Katarzyna Niedzielska-Czyżwykładowca przedmiotów prawniczych i pasjonat kompetencji miękkich Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości, doktor nauk prawnych, absolwent studiów MBA w Szczecinie, absolwent studiów podyplomowych Akademia Trenera, akredytowany coach z certyfikatem ICF.

Szkolenie odbędzie się w Opolu 7 marca 2019 r., w godzinach 9.00 – 16.00, w siedzibie Opolskiej Izby Gospodarczej, Opole ul. Krakowska 39, II piętro, sala narad.

 

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Poniżej program oraz kwestionariusz rejestracji na szkolenie.

 

W razie pytań, prosimy o kontakt do : Grażyna Koryzma Tel. 77 44 17 668(9); g.koryzma@oig.opole.pl

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Pliki  do pobrania:

Program szkolenia

Zgłoszenie udziału

Klauzula informacyjna-RODO