Akcja „Posadź drzewo wolności w 100-lecie niepodległości”

 

Szanowni Państwo,

Z radością chcemy zaprosić Państwa do organizowanej akcji „Posadź drzewo wolności w 100-lecie niepodległości”. To jedno z działań w ramach cyklu „Środowisko ponad wszystko” organizowanych przez portal informacyjny Opowiecie.info w partnerstwie z powiatem opolskim, starostwem powiatowym i Opolską Izbą Gospodarczą.

Do współudziału w przedsięwzięciu sadzenia drzew zapraszamy placówki oświatowe, samorządy, instytucje, organizacje społeczne, firmy i osoby indywidualne – każdy może przyłączyć się do inicjatywy. Chętni do przystąpienia partnerzy zostaną wyszczególnieni w materiałach, które zostaną opublikowane na  stronie internetowej portalu. W ramach cyklu „Środowisko ponad wszystko” ukazane zostanie, jak wielkie znaczenie ma troska o zrównoważony rozwój i jakość powietrza, a także jak ważne jest nasze najbliższe otoczenie. Akcja rusza w połowie kwietnia.

Inicjatywa będzie bardzo dobrą okazją do integracji mieszkańców, pracowników urzędów czy firm. To również doskonały pomysł na przeprowadzenie zajęć edukacyjnych dla dzieci i młodzieży. Sadzenie drzew jest przyjemnym zajęciem o długotrwałych efektach. Organizator przygotuje drzewka do nasadzeń, materiał nasadzeniowy i cały sprzęt.

Dołączenie do inicjatywy z pewnością wiąże się ze skuteczną promocją Państwa firmy. Tym bardziej zapraszamy do współpracy!

Jeśli chcą Państwo wziąć udział w akcji „Posadź drzewo wolności w 100-lecie niepodległości”, zachęcamy do kontaktu z redakcją pod nr. 77 400 79 32 lub 603 192 195 w godz. 8:00–16:00 lub na adres mailowy: info@opowiecie.info. Zgłoszenie proszę przesyłać do 28 marca 2018 r. (środa).